Hakkımızda

Çınar Reklam firması olarak 2006 yıllının başında çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç , düzenli olarak yaptığımız AR-GE çalışmalarımız , sürekli yenilenen ürün kalitemiz ile Antalya’da bulunan firmamız 1000 m² kapalı alan ve 700 m² açık alanı toplamda 1700 m² alana sahiptir. Konya’da bulunan firmamız 500 m² kapalı alan ve 350 m² açık alanı toplamda 850 m²’alana sahiptir.

Kuşadası’nda bulunan firmamız 350 m² kapalı alan ve 250 m² açık alanı toplamda 600 m² alana sahiptir. Değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten onur duyarız.

MİSYONUMUZ; Kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışımızla çevreye saygılı ve duyarlı bir şekilde kusursuz hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ; İşinde uzman kalifiyeli çalışanlar ile günümüz koşullarında ve gelişen teknoloji ile sürekli gelişen yenilikçi ve müşteri memnuniyetini, kaliteli ürünü uygun hizmetle sunan bir firma olmaktır.

ÇINAR REKLAM: GÜCÜ KAPSAMINDA ! Çınar Reklam'ı rakiplerinden ayırarak sektörün en etkili firması yapan ürettiği ürünlere ek olarak sunduğu hızlı ve kaliteli üretim , montaj ve lojistik hizmetleri içeren benzersiz hizmet kapsamıdır.

DESTEKTE SINIR YOK ! Çınar Reklam, müşterilerine kolaylık sağlamak için hizmette sınır tanımaz.

LOJİSTİK UZMANI: ÇINAR REKLAM Çınar Reklam, lojistik hizmeti ile ürünlerinizin ülke genelinde sorunsuz ve en ekonomik yoldan nakliyesini sağlar.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Cetiner MEDYA.

TOP