Kutu Harfler

Işıklı tabelalar gün geçtikçe farklı şekillerde sokaklardaki yerini alıyor. Bir adım daha öne geçmek ve farklılıkları ile insanların algısında daha çok yer etmek için farklı şekillerde de üretilen ışıklı tabelaların bir şekli de Kutu Harf Tabelalarıdır. Gerek kullanışlı oluşları gerekse kolay imalat edilebilir olmaları ile kutu harf tabelaları dikkatleri çekmek için ideal bir tabela çeşididir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kutu harf tabelalar birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Fazlaca çeşidi olan tabelalar aşağıdaki listede yer alan çeşitleri ile sıralanmaktadır.

Alüminyum Kutu Harf, Pleksi Kutu Harf, Dekota Kutu Harf, Köpük Kutu Harf, Prinç Kutu Harf, Krom Kutu Harf, Fileli Kutu Harf, Gold Krom Kutu Harf

Her bir tabelanın farklı özellikleri bulunmaktadır. Bazıları sadece ışıklı veya ışıksız üretilebilirken, bazılarında her iki şekilde de bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Üretimlerinde izlenen yollarda farklılık gösterebilirler ve farklılıkları sayesinde farklı mekanlarda tercih edilebilir olanları bulunmaktadır.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Cetiner MEDYA.

TOP